Čarodějnický rej netradičně u hasičů

V neděli 22. dubna se v odpoledních hodinách konal další ročník husovického Čarodějnického reje. Tento ročník však byl netradiční, konal se totiž přímo v prostorách hasičské zbrojnice. Obvyklé místo této oblíbené zábavy pro děti, restaurace Musilka, nešlo vzhledem k probíhajícím stavebním pracím využít, a tak byla, jako nejlepší náhradní místo, zvolena naše hasičská zbrojnice. Od ranních hodin probíhaly na naší zbrojnici přípravy a již před půl čtvrtou jsme přivítali první dětské návštěvníky. Ač se zpočátku děti trousily pozvolna, nakonec byl dvůr hasičské zbrojnice plný dětí. I přes netradiční místo tak byla návštěvnost srovnatelná, jako v minulých ročnících. Některým se zde líbilo dokonce i více, a tak zde děti v doprovodu svých rodičů byly i dlouho po plánovaném konci akce. Po odchodu posledních návštěvníků pak na hasiče čekal nelehký úkol v podobě úklidu zbrojnice a návratu techniky a vybavení do běžného režimu zbrojnice.